Festival Řev Řevnice byl typickým ukončením festivalové sezony

Kdy v České republice oficiálně začíná festivalová sezona? Nejde to pochopitelně říci s určitostí, a to hlavně z toho důvodu, že je jenom na pořadatelích, kdy budou své festivaly pořádat. Většina lidí ale má zapicováno to, že začíná buď před prázdninami, kdy je znám třeba festival Votvírák, nebo je tomu na začátku prázdnin, kdy se koná festival Rock for People. Na co ale také nelze zapomínat, to je i ukončení festivalové sezony. Zde je poměrně jasné, který festival to je. Pokud jde o menší a lokální věc, je to určitě Rock na Valníku. Když ale mluvíme o větších festivalech, je jasné, že celé festivalové léto jasně zavírá jeden jediný, který nese název Řev Řevnice.

Kdy se festival koná?

Jak jsme již zmínili, festivalová sezona je spojována s obdobím velkých prázdnin. A tak je více než jasné, že pokud mluvíme o konci festivalové sezony, tak se jedná o období, kterým je zcela pochopitelně poslední víkend v měsíci srpnu. Jde o datum, které samozřejmě v rámci konkrétních dnů může být vždy v jiné termíny, ale faktem zůstává, že ten následující víkend je již z měsíce září. Pokud se podíváme na poslední srpnový víkend blíže, tak právě ten je dlouhodobě tím obdobím, kdy se festival Řev Řevnice jasně koná. Můžeme objektivně říci i to, že pro toho, kdo si chce ještě užít živé muziky, je to jedna z posledních příležitostí během léta. Potom už to jsou akce spíše jenom klubového charakteru.

Kde se festival koná?

I to je důležité vědět. I když je pravdou, že fanouškům to není nutné říkat, jelikož to vědí. A chytrým lidem také ne, jelikož ti zase vědí, že podle názvu je jasně odvoditelné, že tím místem je obec Řevnice. Právě zde, v místním zajímavém lesním amfiteátru se tento poměrně oblíbený a také vyhledávaný festival pravidelně konal. A na co lákal? Stejně jako u řady jiných to pochopitelně bylo na zajímavé kapely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *